TAGB English Championships 2018
Results as they are received during the tournament.
BOYS BLACK HEAVY | |||
---|---|---|---|
1. W REID (EDB) | 2. M FRANCIS (CH9) | 3. M EVANS (BRE) | 3. B INNES (CR4) |
BOYS BLACK LIGHT | |||
1. D ASHLEY (HOL) | 2. T TANNER (BRW) | 3. S MCBRIDE (STW) | 3. K GRIFFIN (PO2) |
BOYS BLACK MIDDLE | |||
1. K FOWLER (BI4) | 2. H GILLHAM (N-M) | 3. A BURNS (UDD) | 3. K WRIGHT (IRV) |
BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. A CONWAY (NAN) | 2. H SMITH (RO1) | 3. A LAILEY (KE1) | |
BOYS BLACK PEEWEE | |||
1. R BUTTIGIEG (NE1) | 2. D NUTT (PR2) | 3. O JANGCAN (B-C) | 3. J HIGGINSON (MI1) |
BOYS BLUE HEAVY | |||
1. M LEE (RUM) | 2. B GRACE (SYS) | ||
BOYS BLUE LIGHT | |||
1. A MUNN (RH1) | 2. A BENSON (Y-E) | 3. A GLADDIS (WIM) | 3. J PATMORE (ST6) |
BOYS BLUE MIDDLE | |||
1. D PRICE (WAL) | 2. A HUANG-HODGES (LIC) | 3. O HEGARTY (PA1) | 3. M DICKINSON (TOR) |
BOYS BLUE PATTERNS | |||
1. O YARWOOD (SYS) | 2. L NEALE (PO2) | 3. A HUANG-HODGES (LIC) | |
BOYS BLUE PEEWEE | |||
1. D THELWELL (HOL) | 2. R THOMAS (CWM) | 3. R TINSLEY (OSW) | 3. F DALSTON (B-H) |
BOYS GREEN HEAVY | |||
1. D EDGINGTON (RET) | 2. S ZAHID (BIR) | ||
BOYS GREEN LIGHT | |||
1. H BANHAM (DER) | 2. J LIGHTFOOT (NOR) | 3. A NABAR (BU2) | 3. S McHUGH (LI2) |
BOYS GREEN MIDDLE | |||
1. F FOWLER (EME) | 2. C MOLLOY (ENF) | 3. A SHEPPARD (SO3) | 3. J JONES (LEO) |
BOYS GREEN PATTERNS | |||
1. A PATEL (BRW) | 2. K HUSSAIN (PO2) | 3. J UNDERWOOD (PO2) | |
BOYS GREEN PEEWEE | |||
1. R EDWARDS-ROBINSON (SME) | 2. A PATEL (BRW) | 3. A HUSSEIN (BR1) | 3. H JONES (CA5) |
BOYS GREEN TINY TOTS | |||
1. J GRINTER (RH1) | 2. O ROXBY (AS4) | 3. J UNDERWOOD (PO2) | 3. A LLOYD (CWM) |
BOYS RED HEAVY | |||
1. L HEGARTY (PA1) | 2. H EDWARDS (B-S) | 3. C LACEY (CA5) | 3. L NARDELL (RIN) |
BOYS RED LIGHT | |||
1. C WATTON (GR1) | 2. E OSEBOR (RUG) | 3. W O'TOOLE (DAV) | 3. M GRANT (GR1) |
BOYS RED MIDDLE | |||
1. C McCLOUD (EDB) | 2. Z MARSHALL (B-S) | 3. J REYNOLDS (LIC) | 3. L SWANSTON (IRV) |
BOYS RED PATTERNS | |||
1. K RHYS-LEWIS (TRO) | 2. G SHONE (CH5) | 3. J LADLEY (CRE) | |
BOYS RED PEEWEE | |||
1. A ALAKEL (GR1) | 2. J SCOTT (FAK) | 3. M CAMPBELL (IRV) | 3. N WONG (BR7) |
BOYS YELLOW HEAVY | |||
1. C KNIGHT (WI1) | 2. G ION (BIS) | 3. M ANGELL (PA1) | |
BOYS YELLOW LIGHT | |||
1. M EDWARDS (RHI) | 2. C MOSS (WA2) | 3. S HUGDELL (LIN) | 3. H WILSON (EDB) |
BOYS YELLOW MIDDLE | |||
1. G ARMSTRONG (SWA) | 2. G ROURKE (FAK) | 3. J WANG (MAN) | 3. E FOGDEN (LEB) |
BOYS YELLOW PATTERNS | |||
1. C WATTS (FAK) | 2. J DOOLAN (LEO) | 3. S HUDGELL (LIN) | |
BOYS YELLOW PEEWEE | |||
1. K TURNER (MAN) | 2. M AHMED (LEE) | 3. J SWANSTON (IRV) | 3. B WILSON (EDB) |
BOYS YELLOW TINY TOTS | |||
1. H GEGYE (LUD) | 2. C WATTS (FAK) | 3. Z LEEMING (HOL) | 3. N WATTON (GR1) |
CADET BOYS BLACK HEAVY | |||
1. J INNES (NO CODE) | 2. DQ DQ (DQ) | 3. E JAMES (BR2) | 3. M FORD (CAN) |
CADET BOYS BLACK LIGHT | |||
1. C MULGREW (PR2) | 2. J SHERWEN (WA4) | 3. T POWER (RHI) | 3. H JAMES (LIC) |
CADET BOYS BLACK LT HVY | |||
1. K SULLIVAN (PO2) | 2. M MCGRAW (UDD) | 3. A HAYNES (YA1) | 3. J MOORE (NUN) |
CADET BOYS BLACK MIDDLE | |||
1. J EVANS (RHI) | 2. S PALMER (WAL) | 3. B ARNESEN (CBR) | 3. W TAN (CAM) |
CADET BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. A JONES (CH5) | 2. W TAN (CAM) | 3. K SULLIVAN (PO2) | |
CADET BOYS BLU/RED HVY | |||
1. L PARSONS (LIN) | 2. C JOHNSON (GIL) | 3. O PATERSON (BU4) | 3. A VAWUGHESE (MI1) |
CADET BOYS BLU/RED LIGHT | |||
1. A EVANS (WA2) | 2. J DELLER (BIS) | 3. C JONES (B-S) | |
CADET BOYS BLU/RED LT/HVY | |||
1. J RYAN (PE1) | 2. A PEARSON (NO CODE) | 3. M COOK (HOL) | |
CADET BOYS BLU/RED MIDDLE | |||
1. O HEATH-JONES (MI1) | 2. B KENEALY (WIS) | 3. D HOLDOWAY (S-N) | 3. W RUSLING (SCU) |
CADET BOYS BLU/RED PATTERNS | |||
1. S CLEMENTS (CA5) | 2. M COOK (HOL) | 3. D HOLDAWAY (S-N) | |
CADET BOYS YEL/GRN HEAVY | |||
1. T ELCE (MAN) | |||
CADET BOYS YEL/GRN LT HVY | |||
1. J ADSHEAD (LIN) | 2. M BENNETT (BU3) | 3. M SPARKES (NEA) | 3. D FOSTER (HUD) |
CADET BOYS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. J HEALY (SHI) | 2. H BAEK (SWA) | 3. E ANDERSON (COR) | 3. F LOY (BR2) |
CADET BOYS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. J ADSHEAD (LIN) | |||
CADET GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. K GARLAND (SCU) | 2. J SMITH (UDD) | 3. J HOWELL (CAR) | 3. C LORD (ELY) |
CADET GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. S HABERFIELD (B-C) | 2. K CHAHAL (PR2) | 3. E HAWKINS (TIV) | |
CADET GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. K HUMPHRIES (LEW) | 2. R DAVIS (TEI) | 3. A COOMBES (CAE) | 3. E RIMMER (WE1) |
CADET GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. M LEVAN (PO2) | 2. B TOMBLING (MAL) | 3. K GREWAL (COD) | |
CADET GIRLS BLU/RED HEAVY | |||
1. H THOMAS (RHY) | 2. K FROBISHER (MI1) | 3. N BARRELL (BI4) | 3. E CLEMENTS (CA5) |
CADET GIRLS BLU/RED MIDDLE | |||
1. L NEALE (PO2) | |||
CADET GIRLS BLU/RED PATTERNS | |||
1. L NEALE (PO2) | 2. E CLEMENTS (CA5) | 3. O CUNLIFFE (ROM) | |
CADET GIRLS YEL/GRN HEAVY | |||
1. A MCLEOD (EDB) | 2. H PARIS (C-B) | 3. M GILPIN (RIN) | 3. R BOOTHBY (BOU) |
CADET GIRLS YEL/GRN LIGHT | |||
1. P LLEWELLYN (KE1) | |||
CADET GIRLS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. A ATCHA (WAL) | |||
CADET GIRLS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. P LLEWELLYN (KE1) | 2. M GILPIN (RIN) | 3. H PARIS (C-B) | |
EXEC LADIES BLACK HEAVY | |||
1. L JACKSON (NO CODE) | 2. E ARMS (WAL) | 3. N PERRY-JONES (POO) | 3. L COX-MCKENNA (AS2) |
EXEC LADIES BLACK LIGHT | |||
1. N BUDD (BR1) | 2. A SELLARS (PO1) | ||
EXEC LADIES BLACK MIDDLE | |||
1. R MATTHEWS (LEI) | 2. R JONES (WAR) | 3. S BAILEY (GIL) | 3. L ORFORD-MORGAN (NE1) |
EXEC LADIES BLU/RED HEAVY | |||
1. C LANGAN (EA3) | 2. H MARTIN (BRA) | 3. Y ALTHOFI (BE3) | 3. J LALLY (KDG) |
EXEC LADIES BLU/RED MIDDLE | |||
1. V SUZUKI (NO CODE) | 2. K MOGFORD (NOR) | 3. D WOOD (Y-E) | 3. J PAGINTON (PO2) |
EXEC LADIES YEL/GRN HEAVY | |||
1. L BRUCE (CRS) | 2. K HARRISON (CRS) | 3. V COOPER (BOU) | 3. H MCLOUGHLIN (ST6) |
EXEC LADIES YEL/GRN LIGHT | |||
1. A OLCHAWA (GR1) | 2. S JEEWA (WAL) | 3. S KAY (ELY) | |
EXEC LADIES YEL/GRN MIDDLE | |||
1. M LEATHER (NO CODE) | 2. E ROBINSON (KNW) | 3. N THOMPSON-PHILLIPS (GIL) | 3. L HIGGINSON (MI1) |
EXEC MENS BLACK HEAVY | |||
1. M WASHBOURNE (LIC) | 2. S HARDWICK (CAN) | 3. P WESTON-RILEY (COR) | 3. R BROMAGE (C-E) |
EXEC MENS BLACK LIGHT | |||
1. M ATWAL (SUT) | 2. J SMITH (CAE) | 3. A BRENNAN (YAR) | 3. G MORRIS (SHE) |
EXEC MENS BLACK MIDDLE | |||
1. P WHITE (NE1) | 2. D SALKELD (SHE) | 3. J ERIKSEN (WO2) | 3. S KITCHING (SCU) |
EXEC MENS BLU/RED HEAVY | |||
1. J GRANT (GR1) | 2. H WHITE (KIL) | 3. I McKENNA (BU4) | 3. S CAIN (MAN) |
EXEC MENS BLU/RED LIGHT | |||
1. K EVANS (WA2) | 2. P MADIGAN (LIC) | 3. I GREAVES (NO CODE) | |
EXEC MENS BLU/RED MIDDLE | |||
1. N ROBINSON (HOL) | 2. A MASON (LOS) | 3. M COLTON (S-N) | 3. J SMITH (HOL) |
EXEC MENS YEL/GRN HEAVY | |||
1. P GODFREY (GRI) | 2. M LIGHTFOOT (NOR) | 3. G BROWN (BAN) | 3. S ISHERWOOD (SIL) |
EXEC MENS YEL/GRN LIGHT | |||
1. A BOOTHBY (BOU) | 2. P PEACOCK (MAG) | 3. R DICKINSON (TOR) | |
EXEC MENS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. M CORCORAN (RED) | 2. A SCOTT (BLK) | ||
GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. E GUNNING (PR2) | 2. S BALL (TEI) | 3. J HOWELL (CAR) | 3. K PATERSON (KIL) |
GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. C LANGFORD (PO2) | 2. S LEVAN (PO2) | 3. C DOWELL (BEB) | 3. A WILSON (TAU) |
GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. L BUCHANAN (UDD) | 2. P DELAFAILLE (PO1) | 3. E CLEMENTS (PE2) | 3. N PETTIFER (POO) |
GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. S LEVAN (PO2) | 2. S BALL (TEI) | 3. E LEACH (CH5) | |
GIRLS BLACK PEEWEE | |||
1. R LANGFORD (NE1) | 2. S WILLIAMS (DEE) | ||
GIRLS BLUE HEAVY | |||
1. A DUNN (BI1) | 2. C SHAW (RET) | ||
GIRLS BLUE LIGHT | |||
1. M KOROMA (LI2) | 2. J ZYGMUNT (EA3) | 3. E FLAXMAN (C-N) | 3. K BOLT-MORGAN (BR1) |
GIRLS BLUE MIDDLE | |||
1. L ROSE (BU4) | 2. K LUCKETT (NE1) | 3. M RODGERS (POO) | 3. A GRANT (GR1) |
GIRLS BLUE PATTERNS | |||
1. S UNDERWOOD (PO2) | 2. D JORDAN (PO2) | 3. R SPILLER (HON) | |
GIRLS BLUE PEEWEE | |||
1. D JORDAN (PO2) | 2. S UNDERWOOD (PO2) | 3. R RUSSELL (LYT) | 3. G BEDENHAM (W-B) |
GIRLS GREEN HEAVY | |||
1. J PUNSHON (BU4) | 2. I AINGER (PO1) | ||
GIRLS GREEN LIGHT | |||
1. T SNAPE (C-L) | 2. C CLARKE (TAU) | 3. H ENNIS (NE1) | 3. C BECK (WIS) |
GIRLS GREEN MIDDLE | |||
1. C LAKE (LOS) | 2. C SHAW (STU) | 3. J BICKLEY (ATH) | 3. K REHM (CA3) |
GIRLS GREEN PATTERNS | |||
1. J BICKLEY (ATH) | 2. L PATERSON (BUR) | 3. L HUGHES (DVT) | |
GIRLS GREEN PEEWEE | |||
1. T FLANAGAN (K-L) | 2. L SHARP (CWM) | 3. A MITCHELL (UDD) | 3. A FOSTER (DVT) |
GIRLS GREEN TINY TOTS | |||
1. X LIAN (NE1) | 2. E THOMAS (SWA) | 3. K GAVIN-MILLEA (L-W) | 3. L OURY (KIN) |
GIRLS RED HEAVY | |||
1. T BYRANT (CIR) | 2. M WILSON (BU4) | 3. M SMITH (HOL) | |
GIRLS RED LIGHT | |||
1. M FESTARAZZI (WI4) | 2. L MORGAN (PO2) | 3. J ZACLONA (GR1) | 3. S ARIFET (AS1) |
GIRLS RED MIDDLE | |||
1. E BRUCE (CRS) | 2. E HARRISON (CRS) | 3. A GIULIANI (LIN) | 3. C MCKENZIE (KIL) |
GIRLS RED PATTERNS | |||
1. I PAPA (BEA) | 2. H BURKE (HOL) | 3. L JONES (EA3) | |
GIRLS RED PEEWEE | |||
1. L JONES (EA3) | 2. C ALLEN (NE1) | 3. J DOOGUE (L-M) | 3. L TELI (EL4) |
GIRLS YELLOW HEAVY | |||
1. K GODFREY (GRI) | |||
GIRLS YELLOW LIGHT | |||
1. K AKAMINE (BLK) | 2. J HUANG-HODGES (LIC) | 3. A ATWAL (SUT) | 3. L COOPER (BOU) |
GIRLS YELLOW MIDDLE | |||
1. M WILLIAMS (CWM) | 2. K JEEWA (WAL) | 3. M BULLIMORE (GRI) | 3. S ATWAL (SUT) |
GIRLS YELLOW PATTERNS | |||
1. O VINCENT (HON) | 2. A YILDIRIM (DVT) | 3. M DENNIS (MAL) | |
GIRLS YELLOW PEEWEE | |||
1. F HAYES (SCU) | 2. S KHAN (K-H) | 3. T CORRY (C-L) | 3. A MLYNEK (WIS) |
GIRLS YELLOW TINY TOTS | |||
1. F ROBERTS-HOWIE (RHY) | 2. P JONES (RHY) | 3. E VANN (RHY) | 3. D MARSH (L-W) |
LADIES BLACK HEAVY | |||
1. H BRACKEN (KIL) | 2. M DUFFY (UDD) | 3. C QUINN (UDD) | 3. N FRANCIS (P-S) |
LADIES BLACK LIGHT | |||
1. A CARDALL (SUT) | 2. V JONES (NOR) | 3. K LAIRD (EDI) | 3. H AUDUS NORMAN (SOL) |
LADIES BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. J DUNCAN (LAR) | 2. A NEELAKANTAN (RUG) | 3. C PEARSON (PE2) | 3. B READ (NO1) |
LADIES BLACK MIDDLE | |||
1. J BOYLE (NO CODE) | 2. H DAVIES (PO2) | 3. K ELLIOTT (EDB) | 3. M GREWAL (COD) |
LADIES BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. S MILLARD (PO1) | 2. C ABBOT (BIS) | 3. L MACHEN (LEE) | |
LADIES BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. L SAUNDERS (PA1) | 2. S MACKIE (S-M) | 3. C PEARSON (PE2) | |
LADIES BLACK PATTERNS 4TH DAN | |||
1. N TURECEK (CAE) | 2. C OURY (WKT) | 3. N BUDD (BR1) | |
LADIES BLUE HEAVY | |||
1. E CLARKE (PE3) | 2. K WILLIAMS (BAN) | 3. E FOBER (SHA) | 3. E PEARCE (TH1) |
LADIES BLUE LIGHT | |||
1. R BHWBUN (ST6) | 2. C McGREGOR (WI4) | 3. K McGREGOR (WI4) | 3. C CHUNG (B-S) |
LADIES BLUE LIGHT HEAVY | |||
1. A GALVIN (STU) | 2. R ROGERS (M-D) | ||
LADIES BLUE MIDDLE | |||
1. N KOROMA (LI2) | 2. L ROSE (BU4) | ||
LADIES BLUE PATTERNS | |||
1. E PEARCE (TH1) | 2. J LALLY (KDG) | 3. A GALVIN (STR) | |
LADIES FOOT DESTRUCTION | |||
1. M CAVALLIN (EA1) | |||
LADIES GREEN HEAVY | |||
1. K DUGMORE (ESS) | 2. H GILES (NO CODE) | 3. L SHERRY (HAR) | |
LADIES GREEN LIGHT | |||
1. K BYERS (BIR) | |||
LADIES GREEN MIDDLE | |||
1. L RACKAUSKE (HER) | 2. N BUTTON (ST6) | ||
LADIES GREEN PATTERNS | |||
1. L BRUCE (CRS) | 2. H SIRMON (BUD) | 3. R WYNNE (DEE) | |
LADIES HAND DESTRUCTION | |||
1. P WEBB (BLK) | |||
LADIES RED HEAVY | |||
1. J GRIFFIN (PO2) | 2. V McMANN (WA4) | 3. N SIBEON (BGT) | 3. O KACANOVA (MI1) |
LADIES RED LIGHT | |||
1. S ANDERTON (ORM) | 2. M SMITH (RU3) | ||
LADIES RED LIGHT HEAVY | |||
1. C FROST (M-D) | 2. A SIKORSKA (MEL) | 3. E BROCKMEIER (MA2) | 3. M KELLY (MAG) |
LADIES RED MIDDLE | |||
1. S BRADSHAW (CH1) | 2. B HARBUT (MA2) | ||
LADIES RED PATTERNS | |||
1. H MARTIN (BRA) | 2. S ANDERTON (ORM) | 3. M KELLY (MAG) | |
LADIES YELLOW HEAVY | |||
1. S PARKER (EA1) | 2. J CRISP (MA2) | 3. K PUDZA (COR) | 3. L KELLY (HAP) |
LADIES YELLOW LIGHT | |||
1. G PANIL (LEE) | 2. R PATEL (ST5) | ||
LADIES YELLOW LIGHT HEAVY | |||
1. M THOMPSON (IRV) | 2. A AKHOON (WAL) | ||
LADIES YELLOW MIDDLE | |||
1. S RICHARDS (SWA) | |||
LADIES YELLOW PATTERNS | |||
1. G BURGESS (WFH) | 2. S PARKER (EA1) | 3. N THOMPSON- PHILLIPS (GIL) | |
MENS BLACK FLY | |||
1. G EDWARDS (RHI) | 2. B TASKER (AND) | 3. C TURNER (CAR) | |
MENS BLACK HEAVY | |||
1. T CHOW (SOL) | 2. K DOWNER (B-C) | 3. L NUGENT (UDD) | 3. F O'DONNELL (TAV) |
MENS BLACK LIGHT | |||
1. B PALMER (WAL) | 2. B WARD (EDI) | 3. A WATT (PE3) | 3. A MACDONALD (G-P) |
MENS BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. M CLARK (WIT) | 2. A PELSIS (BRA) | 3. L BARTON (NE1) | 3. C BAINS (BRA) |
MENS BLACK MIDDLE | |||
1. A BROWN (BR2) | 2. J GALBRAITH (NO CODE) | 3. D MOFFAT (PE1) | 3. J FROST (M-D) |
MENS BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. B TAYLOR (POO) | 2. J TOLFREE (BA6) | 3. C BOXSHALL (SCU) | |
MENS BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. G EDWARDS (RHI) | 2. M WASHBOURNE (LIC) | 3. M MOORE (N-C) | |
MENS BLACK PATTERNS 4TH DAN | |||
1. D MOFFAT (PE1) | 2. A MCCOLL (CRS) | 3. M COOK (EA1) | |
MENS BLACK WELTER | |||
1. L METCALF (MI1) | 2. M JACKSON (EDI) | 3. J WILSON (SEF) | 3. M McROBERT (AUC) |
MENS BLUE HEAVY | |||
1. W McGREGOR (RIN) | 2. DQ DQ (DQ) | 3. A O'NEILL (M-D) | 3. T TALBOT (AM1) |
MENS BLUE LIGHT | |||
1. J GEROLAGA (CO4) | 2. B CHAMPANERI (SHI) | 3. T LAMONT (DUD) | 3. B JONES (NUL) |
MENS BLUE MIDDLE | |||
1. J MAXWELL (UDD) | 2. J WOODWARD (HOL) | 3. A LOUND (SHE) | 3. D BACON (WA2) |
MENS BLUE PATTERNS | |||
1. J GEROLAGA (CO4) | 2. R MURNIEKS (A-G) | 3. A O'NEILL (M-D) | |
MENS BLUE WELTER | |||
1. H DUONG (NOR) | 2. A KABEZIS (EDI) | 3. M SPEER (CR4) | 3. P DUBLINSKI (EDI) |
MENS FOOT DESTRUCTION | |||
1. A PELSIS (BRA) | |||
MENS GREEN HEAVY | |||
1. S ZACLONA (GR1) | 2. R MYERS (TRO) | 3. M HAIDER (LAW) | 3. M KAYLL (CH5) |
MENS GREEN LIGHT | |||
1. R WHITE (PE2) | 2. J ROGERS (RED) | ||
MENS GREEN MIDDLE | |||
1. L VICKERMAN (MAL) | 2. N BURLEY (NEW) | 3. L WOOD (NEW) | 3. C JOHNSON (CAR) |
MENS GREEN PATTERNS | |||
1. L WOOD (NOT) | 2. L VICKERMAN (MAL) | 3. R MYERS (TRO) | |
MENS GREEN WELTER | |||
1. F YONFA URUCHIMA (SHI) | 2. R TURNER (WAL) | 3. M ROBERTS (STU) | |
MENS HAND DESTRUCTION | |||
1. C GRIMES (K-L) | |||
MENS RED HEAVY | |||
1. I EARLE (BEB) | 2. A JONES (EA3) | 3. F MARSH (L-W) | |
MENS RED MIDDLE | |||
1. P SCRIBOR (EDI) | 2. P KING (NO CODE) | 3. A PICKARD (SWA) | 3. I KNIGHTON (ELY) |
MENS RED PATTERNS | |||
1. P KING (SO3) | 2. T GRZYB (EDI) | 3. P SCIBOR (EDI) | |
MENS YELLOW HEAVY | |||
1. C SMITH (AND) | 2. N WALKER (ATH) | 3. D WILSON (HAP) | 3. M KELLY (HAP) |
MENS YELLOW MIDDLE | |||
1. A BETTS (ALF) | 2. L BETTS (PIL) | 3. J EDWARDS (ST6) | 3. A ULM (COR) |
MENS YELLOW PATTERNS | |||
1. C LLOYD (CWM) | 2. N WALKER (ATH) | 3. R AKINSANYA (CA6) | |
MENS YELLOW WELTER | |||
1. J MORDEN (ST6) | 2. G PRINCE (NO CODE) | 3. W DAVIS (C-L) | 3. B STALLARD (CAR) |
Page last updated at 30/03/2018 18:17:22