TAGB English Championships 2017
Results as they are received during the tournament.
BOYS BLACK HEAVY | |||
---|---|---|---|
1. J HAND (EDI) | 2. T ADKINS (BDW) | 3. B BOND (FAK) | 3. H HARDWICK (CAN) |
BOYS BLACK LIGHT | |||
1. H GILLHAM (N-M) | 2. H JAMES (NONE) | 3. L BUTTIGIEG (NE1) | 3. J MENDES (K-L) |
BOYS BLACK MIDDLE | |||
1. A CARLIN (UDD) | 2. W MAZURENKO (CRE) | 3. L HARRISON (EDB) | 3. R WILLIAMS (CBR) |
BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. A LAILEY (KE1) | 2. A CONWAY (NAN) | 3. F FRENCH (KE1) | |
BOYS BLACK PEEWEE | |||
1. J ALI (NE1) | 2. R BUTTIGIEG (NE1) | 3. L BYLES (FL1) | 3. A ROTHWELL (BEB) |
BOYS BLUE HEAVY | |||
1. D TOWELL (EA3) | 2. S CLEMENTS (CA5) | 3. D SNAITH (HON) | 3. J PARSONS (CHV) |
BOYS BLUE LIGHT | |||
1. C DODGSON (IRV) | 2. A GRIFFIN (DU1) | 3. J VILLENA (SWA) | 3. T CLARKE (BR1) |
BOYS BLUE MIDDLE | |||
1. Z MARSHALL (B-S) | 2. J EVANS (WE1) | 3. A HUANG-HODGES (LIC) | 3. L HEGARTY (PA1) |
BOYS BLUE PATTERNS | |||
1. J SCOTT (FAK) | 2. D TOWELL (EA3) | 3. S CLEMENT (CA5) | |
BOYS BLUE PEEWEE | |||
1. J SCOTT (FAK) | 2. E FLANAGAN (CHA) | 3. F FARRELL (CHG) | 3. E WELCH (LI2) |
BOYS GREEN HEAVY | |||
1. O PATERSON (BU4) | 2. H RICHMOND (ST6) | 3. M LEE (RUM) | |
BOYS GREEN LIGHT | |||
1. A GLADDIS (WIM) | 2. A MUNN (RH1) | 3. S STARBROOK (ST6) | 3. S LYNDE (HOL) |
BOYS GREEN MIDDLE | |||
1. E KINGABY (CO3) | 2. M DUNN GARCIA (ST2) | 3. I CELINSKIS (K-L) | 3. J NOE (Y-E) |
BOYS GREEN PATTERNS | |||
1. A SHARON (AND) | 2. K HUSSAIN (PO2) | 3. S LYNDE (HOL) | |
BOYS GREEN PEEWEE | |||
1. A SHAROV (AND) | 2. S SELLAMI (GR1) | 3. K HUSSAIN (PO2) | 3. Z GRINTER (RH1) |
BOYS GREEN TINY TOTS | |||
1. A ALWADEA (GR1) | 2. J BULL (DVT) | 3. C MONGER (CH7) | 3. O YARWOOD (SYS) |
BOYS RED HEAVY | |||
1. B ARNESEN (CBR) | 2. J RYAN (PE1) | 3. J GILDING (CIN) | 3. T HUTCHINSON (LEW) |
BOYS RED LIGHT | |||
1. M ALKEL (GR1) | 2. D ASHLEY (HOL) | 3. J MUNDAY (ELY) | 3. E COLES (BEB) |
BOYS RED MIDDLE | |||
1. J REYNOLDS (LIC) | 2. A BURNS (UDD) | 3. J FITZGERALD (K-L) | 3. M BRADLEY (BUR) |
BOYS RED PATTERNS | |||
1. F AUGOUSTI (SHE) | 2. H SMITH (RO1) | 3. E COLES (BEB) | |
BOYS RED PEEWEE | |||
1. K KWOK (GR1) | 2. T LEEMING (HOL) | 3. L CAIRNS (BEB) | 3. L THORP (NE1) |
BOYS YELLOW HEAVY | |||
1. G ROBBIE (W-B) | 2. K JONES (PO2) | ||
BOYS YELLOW LIGHT | |||
1. R BLACK (UDD) | 2. E DAWODU (RUG) | 3. A BROWN (WA2) | 3. L ROBERTS (DER) |
BOYS YELLOW MIDDLE | |||
1. B ISAC (ST6) | 2. J KOSHONI (ENF) | 3. T RODGERS (ROS) | 3. K BROWN (W-B) |
BOYS YELLOW PATTERNS | |||
1. A MATIJASEVICH (CH5) | 2. E DAWODU (RUG) | 3. A PATEL (BRW) | |
BOYS YELLOW PEEWEE | |||
1. A BATEMAN (MAG) | 2. J WILLIAMS (CWM) | 3. B DUONG (NOR) | 3. K DARNLEY (S-F) |
BOYS YELLOW TINY TOTS | |||
1. J GRINTER (RH1) | 2. C WATTS (FAK) | 3. H BAKER (HER) | 3. C SULLIVAN (PO2) |
CADET BOYS BLACK HEAVY | |||
1. J BENNIE (EDI) | 2. J MOORE (NUN) | 3. R PICCOLI (EXS) | 3. T UNWIN (LYT) |
CADET BOYS BLACK LIGHT | |||
1. J SHERWEN (WA4) | 2. H DANIELS (BOU) | 3. C MULGREW (PR2) | 3. B RAWLINSON (SO3) |
CADET BOYS BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. J RUSSELL (K-L) | 2. L MCCABE (UDD) | 3. T BRITTAIN (WIT) | 3. C FERRIE (PO2) |
CADET BOYS BLACK MIDDLE | |||
1. D MILNE (LL1) | 2. J EVANS (RH1) | 3. J LACEY (CA5) | 3. A HAYES (CHV) |
CADET BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. A JONES (WIS) | 2. B NICHOLLS (WE3) | 3. J NEWBERRY (RUG) | |
CADET BOYS BLU/RED HEAVY | |||
1. D DAVID (MON) | |||
CADET BOYS BLU/RED LIGHT | |||
1. O HEATH-JONES (MI1) | 2. A HOLMES (FOU) | 3. A EVANS (WA2) | |
CADET BOYS BLU/RED LIGHT HEAVY | |||
1. T WOOLFORD (GIL) | 2. J WRIGHT (BEA) | 3. M COOK (HOL) | 3. T HASAN (SHI) |
CADET BOYS BLU/RED MIDDLE | |||
1. L ARTHUR (BU3) | 2. E LLOYD (C-S) | 3. M HUTTNER (SHR) | |
CADET BOYS BLU/RED PATTERNS | |||
1. M COOK (HOL) | 2. T WOOLFORD (GIL) | 3. J WRIGHT (BEA) | |
CADET BOYS YEL/GRN LIGHT | |||
1. W RUSLING (SCU) | 2. N MCCONNOCHIE (WBR) | ||
CADET BOYS YEL/GRN LIGHT HEAVY | |||
1. R JENNINGS (BIR) | 2. J BUTCHER (MON) | 3. T ELCE (WA2) | |
CADET BOYS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. A PEARSON (MI1) | 2. W HOLLEY (CHV) | 3. T MITCHELL (KDG) | 3. J ADSHEAD (LIN) |
CADET BOYS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. T LAMONT (DUD) | 2. J ADSHEAD (LIN) | 3. T MITCHELL (KDG) | |
CADET GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. A NEELAKANTAN (RUG) | 2. E WILSON (BU4) | 3. A HOLLORAN (CRS) | 3. J HOWELL (CAR) |
CADET GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. L MACDONALD (G-D) | 2. M MUNRO (UDD) | 3. J PRINCE (WI5) | 3. J PEPLOE (PO2) |
CADET GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. J SMITH (UDD) | 2. T MOLE (YA1) | 3. L STEVENSON (BEL) | 3. M LEVAN (PO2) |
CADET GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. M LEVAN (PO2) | 2. B TOMBLING (MAL) | 3. J HOWELL (CAR) | |
CADET GIRLS BLU/RED HEAVY | |||
1. C ELLIOTT (EGG) | 2. N CHOCKSAWAT (HER) | 3. E CLEMENTS (CA5) | 3. H THOMAS (RHY) |
CADET GIRLS BLU/RED LIGHT | |||
1. L NEALE (PO2) | 2. G SACHELD (SHE) | ||
CADET GIRLS BLU/RED PATTERNS | |||
1. S PEARSON (PO2) | 2. L NEALE (PO2) | 3. E CLEMENTS (CA5) | |
CADET GIRLS YEL/GRN HEAVY | |||
1. P WILLIAMS (NAI) | 2. H MULHALL (RAG) | 3. J GILES (BE3) | 3. C DUNN GARCIA (KI2) |
CADET GIRLS YEL/GRN LIGHT | |||
1. C MILLER (RU3) | |||
CADET GIRLS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. E BATEMAN (CRS) | |||
CADET GIRLS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. S LI (SHE) | 2. C MILLER (RU3) | 3. C DUNN GARCIA (KI2) | |
EXEC LADIES BLACK HEAVY | |||
1. S BALDWIN (CRS) | 2. M DOW (MAR) | ||
EXEC LADIES BLACK LIGHT | |||
1. A SELLARS (PO1) | 2. S BUTLER (SUT) | ||
EXEC LADIES BLACK MIDDLE | |||
1. S ROBERTS (RUT) | 2. M KEELER (M-K) | 3. S BAILEY (GIL) | 3. J ALLSOPP (AS2) |
EXEC LADIES BLU/RED HEAVY | |||
1. K CAMERON (IVR) | 2. S WALLACE (STE) | 3. A SHAH (HA4) | 3. Y SAVAGE (WA2) |
EXEC LADIES BLU/RED LIGHT | |||
1. V SUZUKI (LIC) | 2. K CRAWFORD (CO3) | 3. V HULL (BLK) | |
EXEC LADIES BLU/RED MIDDLE | |||
1. L WHITING (EXS) | 2. A WILLIAMS (DEE) | 3. A ZDANOWSKA (EGG) | 3. J CANTON-SMITH (HER) |
EXEC LADIES YEL/GRN HEAVY | |||
1. J PAGINGTON (PO2) | 2. E HARRIS (DEE) | 3. L DAVIS (DUR) | 3. K TEAGLE (CH6) |
EXEC LADIES YEL/GRN LIGHT | |||
1. A OLCHAWA (GR1) | 2. V KOSHONI (SEB) | ||
EXEC LADIES YEL/GRN MIDDLE | |||
1. C BILLINGHAM (HA4) | 2. C PRESTON (BIS) | 3. M FUNNELL (C-L) | 3. L JACKMAN (BOU) |
EXEC MENS BLACK HEAVY | |||
1. P WESTON-RILEY (COR) | 2. C SLATER (KUT) | 3. N WARD (WOL) | 3. R DAVIES (LEI) |
EXEC MENS BLACK LIGHT | |||
1. G MORRIS (SHE) | 2. A BRENNAN (YAR) | 3. G PRITCHARD (RUT) | 3. G WOOD (HOR) |
EXEC MENS BLACK MIDDLE | |||
1. D HOLLORAN (MAG) | 2. G LEWIS (LEI) | 3. J CAMPBELL (IRV) | 3. R RUSSELL (LYT) |
EXEC MENS BLU/RED HEAVY | |||
1. H WHITE (KIL) | 2. P ALLEN (LOU) | 3. A FORBES (HA2) | 3. J GILDING (CIN) |
EXEC MENS BLU/RED LIGHT | |||
1. S MORGANS (FEA) | 2. C MORRIS (N-C) | 3. K EVANS (WA2) | |
EXEC MENS BLU/RED MIDDLE | |||
1. A SOBAINSKY (HA4) | 2. A MASON (LOS) | 3. D BACON (WAS2) | 3. P JONES (MI1) |
EXEC MENS YEL/GRN HEAVY | |||
1. J BIRD (LET) | 2. J GRANT (GR1) | 3. S CAIN (MAN) | 3. W MILES (BKL) |
EXEC MENS YEL/GRN LIGHT | |||
1. R PERKS (HA4) | 2. P WYATT (LIC) | ||
EXEC MENS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. J HOWARD (ST6) | 2. S DEWICK (QUE) | 3. R HUNT (SOL) | 3. M CORCORAN (RED) |
GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. C LORD (ELY) | 2. H BOOT (BU3) | 3. C JEFFERIES (BA6) | |
GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. L DOWLER (NE1) | 2. C LANGFORD (PO2) | 3. S LEVAN (PO2) | 3. E CLEMENTS (PE2) |
GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. M ADKINS (BDW) | 2. L BUCHANAN (UDD) | 3. M BIRMINGHAM (L-M) | 3. S POOLE (KIL) |
GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. M BURMINGHAM (L-M) | 2. S LEVAN (PO2) | 3. J LEVAN (PO2) | |
GIRLS BLACK PEEWEE | |||
1. E LOVELL (EME) | 2. S JOHNSON (BIS) | ||
GIRLS BLUE LIGHT | |||
1. P LINDSELL (BOU) | 2. K KWOK (GR1) | 3. K IRVING (CAS) | 3. M KOROMA (LI2) |
GIRLS BLUE MIDDLE | |||
1. K BOLT-MORGAN (BR1) | 2. A GIULIANI (LIN) | 3. E CULLEN (KID) | 3. A ROBERTS (BAR) |
GIRLS BLUE PATTERNS | |||
1. E BRUCE (CRS) | 2. I PAPA (BEA) | 3. S STOCKTON (AIN) | |
GIRLS BLUE PEEWEE | |||
1. K BOLT-MORGAN (BR1) | 2. K ALLEN (NE1) | 3. K BORDON (ELY) | 3. M FOSTARAZZI (WI4) |
GIRLS GREEN HEAVY | |||
1. A DUNN (BI1) | 2. C SHAW (RET) | ||
GIRLS GREEN LIGHT | |||
1. A LEE (RUM) | 2. J GIBSON (WGT) | 3. C HAYDEN (B-11) | 3. J ZYGMUNT (EA3) |
GIRLS GREEN MIDDLE | |||
1. L ROSE (BU4) | 2. L WILLIAMS (RUG) | 3. G BUDGEN (BSE) | 3. W ZYGMUNT (EA3) |
GIRLS GREEN PATTERNS | |||
1. S UNDERWOOD (PO2) | 2. A LEE (GRO) | 3. R SPILLER (MON) | |
GIRLS GREEN PEEWEE | |||
1. H MCVEY (DEV) | 2. H COCKERAM (PO2) | 3. T GINGER (G-G) | 3. F TOOKEY (DEV) |
GIRLS GREEN TINY TOTS | |||
1. G WILLIAM (DEE) | 2. C PICKERING (PA1) | 3. L PREECE (CAE) | |
GIRLS RED HEAVY | |||
1. R ASHMORE (BE3) | |||
GIRLS RED LIGHT | |||
1. A ELLIS (PO3) | 2. A SOBAINSKY (HA4) | 3. G DEDMAN (BAN) | 3. E BARNETT (EA3) |
GIRLS RED MIDDLE | |||
1. G COLE (CWM) | 2. E MCDOWELL (A-G) | 3. R DIGGINES (KI3) | 3. M WILSON (BU4) |
GIRLS RED PATTERNS | |||
1. L WONG (SHE) | 2. J KELLY (LOU) | 3. A SOBAINSKY (HA4) | |
GIRLS RED PEEWEE | |||
1. C JONES (NOT) | 2. M LATIF (PO2) | 3. S WILLIAMS (DEE) | 3. A ARGOUSTI (SHE) |
GIRLS YELLOW HEAVY | |||
1. J PUNSHAN (BU4) | |||
GIRLS YELLOW LIGHT | |||
1. J ALLEN (B-C) | 2. L PATERSON (BU4) | 3. K REHM (CA3) | 3. A BISHOP (BRW) |
GIRLS YELLOW MIDDLE | |||
1. C SHAW (STU) | 2. M DUGGAN (CR6) | 3. C LAKE (LOS) | |
GIRLS YELLOW PATTERNS | |||
1. D JORDAN (PO2) | 2. C BECK (WIS) | 3. J HUANG-HODGES (LIC) | |
GIRLS YELLOW PEEWEE | |||
1. P PATON (IRV) | 2. T MCVEY (DEV) | 3. J JANGCAN (B-C) | 3. D JORDAN (PO2) |
GIRLS YELLOW TINY TOTS | |||
1. H BAKER (CWM) | 2. G BEDENHAM (W-B) | 3. M RIDGEWELL (RET) | 3. H BILLINGHAM (HA4) |
LADIES BLACK HEAVY | |||
1. H BRACKEN (KIL) | 2. J DUNCAN (LAR) | 3. M DUFFY (UDD) | 3. V WILKS (MA2) |
LADIES BLACK LIGHT | |||
1. V JONES (NOR) | 2. K LAIRD (EDB) | 3. A CARDALL (NOT) | 3. N MCMILLAN (KIL) |
LADIES BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. I EVANS (RH1) | 2. C PEARSON (PE2) | 3. M GREWAL (COD) | 3. S O'BRIEN (LI2) |
LADIES BLACK MIDDLE | |||
1. G DUNCAN (LAR) | 2. C SCOTT (K-L) | 3. A CELINSKA (NOT) | 3. J BOYLE (HAM) |
LADIES BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. H AUDUS NORMAN (SOL) | 2. T SERCOMBE (CHD) | 3. S MILLARD (PO1) | |
LADIES BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. C OURY (WKT) | 2. C PEARSON (PE2) | 3. L SAUNDERS (PA1) | |
LADIES BLACK PATTERNS 4TH DAN | |||
1. N SIMPSON (FLT) | 2. S FREER (GRO) | 3. D HILL (GIL) | |
LADIES BLUE HEAVY | |||
1. C LANGAN (EA3) | 2. S STEVENS (E-G) | 3. D KACANOVA (MI1) | 3. Y SAVAGE (WA2) |
LADIES BLUE LIGHT | |||
1. M SMITH (RU3) | 2. S ANDERTON (ORM) | ||
LADIES BLUE MIDDLE | |||
1. J CLARKE (RIN) | 2. G SMITH (PE2) | ||
LADIES BLUE PATTERNS | |||
1. S ANDERTON (ORM) | 2. G SMITH (PE2) | 3. C LANGAN (EA3) | |
LADIES FOOT DESTRUCTION | |||
1. D HILL (GIL) | |||
LADIES GREEN HEAVY | |||
1. J LALLY (KDG) | 2. E PEARCE (TH1) | 3. A GALVIN (STR) | |
LADIES GREEN LIGHT | |||
1. C MCGREGOR (WI4) | |||
LADIES GREEN MIDDLE | |||
1. A CUTTS (ST6) | 2. H SMITH (B-S) | ||
LADIES GREEN PATTERNS | |||
1. E PEARCE (BIS) | 2. J LALLY (KDG) | 3. A GALVIN (STR) | |
LADIES HAND DESTRUCTION | |||
1. K BALL (AS3) | |||
LADIES RED HEAVY | |||
1. R FORBES (HA2) | |||
LADIES RED LIGHT | |||
1. B HARBUT (MA2) | 2. S WARDELL (BL2) | 3. J WEBSTER (PO3) | |
LADIES RED LIGHT HEAVY | |||
1. T CURRIE (DAG) | 2. J KIRK (WAR) | 3. L WOOLFORD (GIL) | 3. J GRIFFIN (PO2) |
LADIES RED MIDDLE | |||
1. L PATTERSON (LPN) | 2. E BROCKMEIER (LPN) | ||
LADIES RED PATTERNS | |||
1. A BYLES (FL1) | 2. L EVANS (DEE) | 3. T CURRIE (DAG) | |
LADIES YELLOW HEAVY | |||
1. L BRUCE (CRS) | 2. K WILLIAMS (BAN) | 3. L SHERRY (HAR) | 3. K HARRISON (CRS) |
LADIES YELLOW LIGHT HEAVY | |||
1. I WIERZBICKA (DUR) | 2. R ROGERS (M-D) | 3. H CLARK (E-M) | |
LADIES YELLOW MIDDLE | |||
1. R BHOOBUN (ST6) | |||
LADIES YELLOW PATTERNS | |||
1. R CLEMENTS (CA5) | 2. E CLARK (PE3) | 3. K WILLIAMS (BAN) | |
MENS BLACK FLY | |||
1. B TASKER (AND) | 2. D SELLERS (BR1) | 3. A MCDONALD (BALL) | 3. G EDWARDS (RHI) |
MENS BLACK HEAVY | |||
1. R HALLWOOD (WA4) | 2. S HUGHES (EDB) | 3. L NUGENT (UDD) | 3. K DOWNER (B-C) |
MENS BLACK LIGHT | |||
1. J WILSON (CRS) | 2. C BETTY (PO2) | 3. J MCCARTHY (SUN) | 3. A WATT (PE3) |
MENS BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. G DUNLOP (IRV) | 2. C BAINS (BRA) | 3. M CLARK (WIT) | 3. A PELSIS (BRA) |
MENS BLACK MIDDLE | |||
1. J REED (KIL) | 2. A BROWN (BR2) | 3. A SPENCER (TAV) | 3. M MCROBERT (AUC) |
MENS BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. V PERERA (TE1) | 2. S HALL (TE1) | 3. J SULLIVAN (PO2) | |
MENS BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. G EDWARDS (RH1) | 2. M WASHBOURNE (LIC) | 3. A PELSIS (BRA) | |
MENS BLACK PATTERNS 4TH DAN | |||
1. D SHILLABEER (SHW) | 2. A MCCOLL (CRS) | 3. D MOFFAT (PE1) | |
MENS BLACK WELTER | |||
1. S FREW (IRV) | 2. L METCALF (MI1) | 3. J MAY (NAN) | 3. A MCCOLL (CRS) |
MENS BLUE HEAVY | |||
1. K BENNISON (HEM) | 2. S LAING (KIL) | 3. K VINCE (RUG) | 3. D BACON (WOR) |
MENS BLUE LIGHT | |||
1. D SMITH (SWI) | 2. K EVANS (WA2) | 3. G DIXON (HER) | 3. A DYSLI (HIT) |
MENS BLUE PATTERNS | |||
1. P ALLEN (LOU) | 2. G DIXON (HER) | 3. K BENNISON (HEM) | |
MENS BLUE WELTER | |||
1. D MCDOWALL (PR2) | 2. T DE JONG (PA1) | 3. M LANGTON (NAI) | 3. N BARDEN (BRT) |
MENS FOOT DESTRUCTION | |||
1. S MINSHALL (CRE) | |||
MENS GREEN HEAVY | |||
1. R MURNIEKS (A-G) | 2. N SHANNON (WAP) | 3. W MCGREGOR (RIN) | 3. M BAGAMPANGYE (RKM) |
MENS GREEN LIGHT | |||
1. P MADIGAN (LIC) | |||
MENS GREEN MIDDLE | |||
1. O DOMANSKI (HER) | 2. T BLAKE (K-H) | ||
MENS GREEN PATTERNS | |||
1. J UNDERWOOD (PO2) | 2. P MADIGAN (LIC) | 3. R MURNIEKS (A-G) | |
MENS GREEN WELTER | |||
1. H DUONG (NOR) | 2. B CHAMPANERI (SHI) | 3. R PICKERING (TOR) | |
MENS HAND DESTRUCTION | |||
1. M MCCLAUGHLIN (EXS) | |||
MENS RED MIDDLE | |||
1. D SAKELD (SHE) | 2. N GARDNER (NAI) | ||
MENS RED PATTERNS | |||
1. S MORGAN (FEA) | 2. D COOPER (ST2) | 3. J CLEMENTS (CA5) | |
MENS RED WELTER | |||
1. H MITCHELL (FOU) | 2. D BLAKE (K-M) | 3. P KING (SO3) | 3. I MCGARRY (GLW) |
MENS YELLOW HEAVY | |||
1. J PRATT (CH6) | 2. S ZACLONA (GR1) | 3. C STONE (NA1) | 3. A LEACH (BU3) |
MENS YELLOW MIDDLE | |||
1. N SHILLITO (GRI) | 2. D HASSAN (WB) | 3. J KELLY (CRS) | 3. O CLARK (MA2) |
MENS YELLOW PATTERNS | |||
1. C HUMPHRIES (LIC) | 2. P WYATT (LIC) | 3. N SHILLITO (PO2) | |
MENS YELLOW WELTER | |||
1. L MCGILLICUDDY (SHE) | 2. J LAIDLER (CA6) | 3. S BAKER (BAN) |
Page last updated at 13/03/2017 19:35:20