TAGB British Championships 2014
Results as they are received during the tournament.
BOYS BLACK HEAVY | |||
---|---|---|---|
1. C FERRIE (PO2) | 2. A LI (D-P) | 3. M RODEO (YOR) | 3. J BROCKLEHURST (LYT) |
BOYS BLACK LIGHT | |||
1. S PALMER (CAN) | 2. O LOFTUS (BU4) | 3. K ALLAN (EDI) | 3. C MCDONALD (CRS) |
BOYS BLACK MIDDLE | |||
1. K SULLIVAN (PO2) | 2. M COOKE (BO1) | 3. R CONEY (DEE) | 3. A JONES (DEE) |
BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. B NICHOLLS (WE3) | 2. N SAUNDERS (EA3) | 3. J SHEA (K-L) | |
BOYS BLACK PEEWEE | |||
1. T TANNER (BRW) | 2. D MCCAULEY (UDD) | 3. J SPRUCE (MI1) | 3. J EDWARDS (RH1) |
BOYS BLUE HEAVY | |||
1. G WRIGHT (PE1) | 2. E STOREY (PE1) | 3. T GURDJI (POO) | 3. K SPROSTON (KDG) |
BOYS BLUE LIGHT | |||
1. H RUSSELL (K-L) | 2. A ZUGRAVU (DAG) | 3. K MCMILLAN (DUR) | 3. R MAXWELL (UDD) |
BOYS BLUE MIDDLE | |||
1. J JAGATIA (SHI) | 2. G FOSTER (PE1) | 3. T HALL (EA3) | 3. E CASHMORE (TAU) |
BOYS BLUE PATTERNS | |||
1. T SCOTT (FAK) | 2. H RUSSELL (K-L) | 3. A LAILEY (BAN) | |
BOYS BLUE PEEWEE | |||
1. T SCOTT (FAK) | 2. R BARKER (DEE) | 3. J ROBERTS (E-G) | 3. H COOK (Y-E) |
BOYS GREEN LIGHT | |||
1. K MINHAS (BDW) | 2. A ARGOUSTI (SHE) | 3. M BRUNN (SHI) | 3. C MCLEOD (CO8) |
BOYS GREEN MIDDLE | |||
1. K TURLEY (LEE) | 2. T HASAN (SHI) | 3. E O'NEILL (COJ) | |
BOYS GREEN PATTERNS | |||
1. A ARGOUSTI (SHE) | 2. E COLES (BEB) | 3. K TURLEY (LEE) | |
BOYS GREEN PEEWEE | |||
1. E COLES (BEB) | 2. D BALLINGER (LLA) | 3. B ORME (HA4) | 3. L PURCELL (PO2) |
BOYS GREEN TINY TOTS | |||
1. M COOKE (BOI) | 2. J PASKEY (BDW) | 3. D SULLIVAN (NE1) | 3. G SHONE (DEE) |
BOYS RED HEAVY | |||
1. S VAN DER VEEN (HO1) | 2. M MCGRAW (UDD) | 3. A KIDD (SO1) | 3. R BRADBURY (HOW) |
BOYS RED LIGHT | |||
1. L HARRISON (CO8) | 2. N PENNINGTON (WA4) | 3. J DRURY (EA3) | 3. E ANTHONY (LLA) |
BOYS RED MIDDLE | |||
1. C MULGREW (PR2) | 2. J MOORE (NUN) | 3. R LAW (CHT) | 3. B PICKLES (MI1) |
BOYS RED PATTERNS | |||
1. W ELLIS (MOL) | 2. D NUTT (AYE) | 3. L BYLES (FLI) | |
BOYS RED PEEWEE | |||
1. F PATTMAN (CO8) | 2. H JAMES (LIC) | 3. J SOBECKI (ANT) | 3. C IOAKIM (ASI) |
BOYS TINY TOT YELLOW | |||
1. E WELCHE (LI2) | 2. F MORGAN (PO2) | 3. A HAIDER (LAW) | 3. G BUTLER-CLARKE (WKT) |
BOYS YELLOW HEAVY | |||
1. E BEVVISS (WEY) | 2. B BLAKE (WA2) | ||
BOYS YELLOW LIGHT | |||
1. H GILMORE (F-O) | 2. H FLAHERTY (EA1) | 3. C FERIMAN (MAI) | 3. O HAIDER (LAW) |
BOYS YELLOW MIDDLE | |||
1. J RICHARDSON (EDI) | 2. O HEATH-JONES (MI1) | 3. L FALLON (HOE) | 3. O RICHARDSON (Y-E) |
BOYS YELLOW PATTERNS | |||
1. H SMITH (DAG) | 2. M BUZOGANY (RUG) | 3. H ALI (L-N) | |
BOYS YELLOW PEEWEE | |||
1. C DODGSON (IRV) | 2. A TAYLOR (BU4) | 3. P PATHUMAKANTHAR (DAG) | 3. W PINDER (FOU) |
CADET BOYS BLACK HEAVY | |||
1. S HUGHES (CO8) | 2. C WEBB (K-L) | 3. M PRITCHARD (RUT) | 3. J SPALL (K-L) |
CADET BOYS BLACK LIGHT | |||
1. B PALMER (CAN) | 2. B WARD (A-P) | 3. G WATKINSON (HAR) | 3. J WILSON (RUN) |
CADET BOYS BLACK LT HVY | |||
1. S JAGATIA (SHI) | 2. J SEARLE (EXS) | 3. S CARNE (ROW) | 3. S PILCHER (CRI) |
CADET BOYS BLACK MIDDLE | |||
1. S VAN WIJK (HO1) | 2. K FOSTER (NEW) | 3. L MCKEAN (DER) | 3. H LAWRENCE (GL2) |
CADET BOYS BLACK PATTERNS | |||
1. P MISTRY (RUG) | 2. J WILSON (RUN) | 3. B TASKER (AND) | |
CADET BOYS BLU/RED HVY | |||
1. K KERSHAW (K-L) | 2. T GALLAGHER (BU4) | 3. T SHEWARD (WAL) | 3. A SEALE (L-S) |
CADET BOYS BLU/RED LT/HVY | |||
1. C PALMER (THE) | 2. B HEMMING (D-S) | 3. N DEANE (M-D) | 3. C BRIGDEN (K-L) |
CADET BOYS BLU/RED MIDDLE | |||
1. J WILSON (CRS) | 2. G ALLEN (NE5) | 3. J HOWARD (BIS) | 3. R HALL (KI2) |
CADET BOYS BLU/RED PATTERNS | |||
1. C PALMER (THE) | 2. A DAVIES (WE3) | 3. C WILLIAMS (CHT) | |
CADET BOYS YEL/GRN HEAVY | |||
1. C BEESTON (MAG) | 2. T WOOLFORD (GIL) | 3. W ELLIS (G-G) | 3. H O'BRIEN (HON) |
CADET BOYS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. K IQBAL (LAW) | 2. N PARNELL (BEB) | 3. M JAGATIA (SHI) | |
CADET BOYS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. N PARNELL (BEB) | 2. C BEESTON (MAG) | 3. T WOOLFORD (GIL) | |
CADET GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. S O'BRIEN (LI2) | 2. K BOLT-MORGAN (BR1) | 3. I EVANS (RHI) | 3. A NEELAKANTAN (RUG) |
CADET GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. S EDMUNDS (EXS) | 2. L BURROWS (NEW) | ||
CADET GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. L STEVENSON (BEL) | 2. N FERRON (RHI) | 3. S HALL (SOL) | 3. R WILLIAMS (VAL) |
CADET GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. S EDMUNDS (EXS) | 2. L LEBE (SW3) | 3. L BURROWS (N-A) | |
CADET GIRLS BLU/RED HEAVY | |||
1. M KIDD (SO1) | 2. S OURLONG (NET) | 3. H EVERITT (BEA) | 3. K CUMMINGS (SO1) |
CADET BOYS BLU/RED LIGHT | |||
1. K HENDERSON (EDI) | 2. R KERR (UDD) | 3. M HUDSON (FOU) | 3. T. O'DONNEL (KIL) |
CADET GIRLS BLU/RED LIGHT | |||
1. L ROBERTSON (PE2) | 2. Y ENNACIRI (HO1) | 3. A FRANCISOCO (B-C) | 3. G ELWELL (DUD) |
CADET GIRLS BLU/RED MIDDLE | |||
1. S WARTA (HO1) | 2. J VAN DER VEEN (HO1) | 3. E GRIFFIN (HER) | 3. C NORMAN (K-L) |
CADET GIRLS BLU/RED PATTERNS | |||
1. L ROBERTSON (PE2) | 2. A FRANCISCO (B-C) | 3. Y ENNACIRI (HO1) | |
CADET GIRLS YEL/GRN HEAVY | |||
1. K MIELCAREK (LOU) | 2. H HOUGH (ROW) | 3. N CHCOKSAWAT (HER) | 3. L REYNOLDS (STU) |
CADET GIRLS YEL/GRN LIGHT | |||
1. R MCMILLAN (KIL) | 2. W MARCINIAK (GRE) | ||
CADET GIRLS YEL/GRN PATTERNS | |||
1. K MIELCAREK (LOU) | 2. L LANDAUSKAITE (BRA) | 3. K QUINLAN (WA4) | |
EXEC LADIES BLACK HEAVY | |||
1. M BENNETT (NE1) | 2. H RICHARDS (E-L) | 3. J STEEL (BGG) | 3. S BALDWIN (CRS) |
EXEC LADIES BLACK LIGHT | |||
1. L ORFORD-MORGAN (NE1) | 2. S ELFLEET (FAK) | ||
EXEC LADIES BLACK MIDDLE | |||
1. S MCRAE (NOT) | 2. R MATTHEWS (LOU) | 3. M POWER (RHI) | 3. N WATLING (WER) |
EXEC LADIES BLU/RED HEAVY | |||
1. A MARGRIE (EPP) | 2. A LIPOWSKA (EDI) | 3. D BUCKINGHAM-BROWN (KI4) | 3. V ENGLISH (RUG) |
EXEC LADIES BLU/RED LIGHT | |||
1. K CRAWFORD (CO3) | 2. C MOREJON DE HOYOS (EA1) | ||
EXEC LADIES BLU/RED MIDDLE | |||
1. T HUGHES (BEBE) | 2. G BLACKWOOD (PR2) | 3. A SELLARS (PO1) | 3. S HUBBARD (MOL) |
EXEC LADIES YEL/GRN HEAVY | |||
1. A HARDY (K-L) | 2. K CAMERON (IRV) | 3. L WOOLFORD (GIL) | 3. J WITHELL (CRS) |
EXEC LADIES YEL/GRN LIGHT | |||
1. K WHITEMAN (HAR) | 2. C TITCHMARSH (EA3) | 3. A BYLES (BGT) | 3. D HEATH (A-G) |
EXEC LADIES YEL/GRN MIDDLE | |||
1. S KEWLEY-SMITH (CRS) | 2. C BISHOP (CAN) | 3. C PAYNE (CUL) | |
EXEC MENS BLACK HEAVY | |||
1. C GRIMES (K-L) | 2. R TOWNSEND (WE3) | 3. M JONES (H-G) | 3. R JONES (TAR) |
EXEC MENS BLACK LIGHT | |||
1. D SHEPPARD (HER) | 2. C EMANUELE (NUN) | 3. S CASWELL (WAR) | 3. A WHEELDON (DON) |
EXEC MENS BLACK MIDDLE | |||
1. M JONES (WE3) | 2. D HOLLORAD (MAG) | 3. J HANLEY (CH1) | 3. G LEWIS (LIE) |
EXEC MENS BLU/RED HEAVY | |||
1. R EDGE (RUT) | 2. M HOWARD (BIS) | 3. S JUDD (C-B) | 3. I DOWNS (HAR) |
EXEC MENS BLU/RED LIGHT | |||
1. B ELMAGBARI (L-W) | 2. A JONES (PO2) | ||
EXEC MENS BLU/RED MIDDLE | |||
1. D SMITH (RAW) | 2. K HIMS (EA3) | 3. J BURZIO (SYS) | 3. M BARFORD (EPP) |
EXEC MENS YEL/GRN HEAVY | |||
1. J KNOPPERS (HO1) | 2. M PICKLES (MI1) | 3. V MISTRY (C-B) | 3. P HARLEY (A-G) |
EXEC MENS YEL/GRN LIGHT | |||
1. S ORME (HA4) | 2. D TENNANT (P-H) | 3. P SEDDON (KI2) | 3. D SMITH (BRW) |
EXEC MENS YEL/GRN MIDDLE | |||
1. T ADAMS (PON) | 2. D MCDOWALL (PR2) | 3. A JONES (MI1) | 3. J SMITH (HOL) |
GIRLS BLACK HEAVY | |||
1. C MCINTYRE (POL) | 2. C MEGAW (BAL) | 3. A HOLLORAN (CRS) | 3. K GARLAND (SCU) |
GIRLS BLACK LIGHT | |||
1. M LEVAN (PO2) | 2. M ALLEN (B-C) | 3. N PETTIFER (POO) | 3. L MACDONALD (G-P) |
GIRLS BLACK MIDDLE | |||
1. M REES (LUD) | 2. C LORD (ELY) | 3. T MOLE (YA1) | 3. S VAN-WIJK (NET) |
GIRLS BLACK PATTERNS | |||
1. J HOWELL (NE1) | 2. M LEVAN (PO2) | 3. L DOWLER (NE1) | |
GIRLS BLACK PEEWEE | |||
1. L DOWLER (NE1) | 2. B CHRISTY (WRE) | 3. P DANIELS (BOU) | 3. S LEVAN (PO2) |
GIRLS BLUE LIGHT | |||
1. L REES (DEE) | 2. A COOMBES (CAE) | 3. S GEORGE (BR7) | 3. B PITMAN (BR7) |
GIRLS BLUE MIDDLE | |||
1. L DE BRUIN (HO1) | 2. K SANDERS (HER) | 3. R COOMBES (CAE) | 3. S PEARSON (PO2) |
GIRLS BLUE PATTERNS | |||
1. R COOMBY (CAE) | 2. T PARSONS (PO2) | 3. T ANDERSON (PE2) | |
GIRLS GREEN LIGHT | |||
1. Z WINKOWSKA (BAN) | 2. J MINHAS (BDW) | 3. C MCGILL (NES) | 3. M ADKINS (LED) |
GIRLS GREEN MIDDLE | |||
1. H DAVIES (PO2) | 2. C MUNRO (Y-E) | 3. P ORME (W-M) | 3. J FINLAY (P-H) |
GIRLS GREEN PATTERNS | |||
1. F HIMS (EA3) | 2. E WALTER (LOE) | 3. A WINKOWSKA (BAN) | |
GIRLS GREEN PEEWEE | |||
1. L MADDOCKS (CWM) | 2. H CLEMENTS (PE2) | 3. A WINKOWSKA (BAN) | 3. E PENNINGTON (WA4) |
GIRLS BLUE PEEWEE | |||
1. C DYKES (CO8) | 2. A LIGHTFOOT (Y-E) | 3. K MCDONALD (CRS) | 3. S GILLETT (WIR) |
GIRLS GREEN TINY TOTS | |||
1. E HIMS (EA3) | 2. A MCGIRR (SEL) | ||
GIRLS RED LIGHT | |||
1. S POOLE (KIL) | 2. L BUCHANAN (UDD) | 3. R PATTMAN (CO8) | 3. S HABERFIELD (B-C) |
GIRLS RED MIDDLE | |||
1. G PETTY (MI1) | 2. N RHODES (LI2) | 3. S ENGLISH (RUG) | 3. S EVERITT (BEA) |
GIRLS RED PATTERNS | |||
1. J LEVAN (PO2) | 2. C LANGFORD (PO2) | 3. S POOLE (KIL) | |
GIRLS RED PEEWEE | |||
1. L CLEMENTS (PE2) | 2. C LANSFORD (PO2) | 3. J LEVAN (PO2) | 3. S ENGLISH (RUG) |
GIRLS YELLOW HEAVY | |||
1. L JUDD (C-B) | 2. L LANDAUSKAITE (BRA) | 3. J RAINES (MEA) | |
GIRLS YELLOW LIGHT | |||
1. J PALMER (S-F) | 2. N TABASUM (HUD) | 3. M FARFARAKIS (PO2) | 3. G COLE (CWM) |
GIRLS YELLOW MIDDLE | |||
1. S LEARS (EA3) | 2. M WELLINGTON-SMITH (CAN) | 3. A HUSEN (WAL) | 3. G STOCKUTE (HER) |
GIRLS YELLOW PATTERNS | |||
1. S LEAR (EA3) | 2. M FARFARAKIS (PO2) | 3. C KELLY (L12) | |
GIRLS YELLOW PEEWEE | |||
1. S MILLWARD (PE1) | 2. E BARNETT (EA3) | 3. J COOKE (BO1) | 3. C KELLY (LI2) |
GIRLS YELLOW TINY TOTS | |||
1. R GOODALL (RUS) | 2. T GINGER (GGR) | 3. C PAULL (S-F) | |
LADIES BLACK HEAVY | |||
1. H BRACKEN (KIL) | 2. J DUNCAN (LAR) | 3. P LIFE (NOT) | 3. K FRANKS (CAL) |
LADIES BLACK LIGHT | |||
1. N TURECEK (CAE) | 2. V JONES (NOR) | 3. K LAIRD (CO8) | 3. S MYSZKA (SHE) |
LADIES BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. C LOCK (BR5) | 2. M CAVALLIN (EA1) | 3. C SEARLE (EXS) | 3. C PEARSON (PE2) |
LADIES BLACK MIDDLE | |||
1. G DUNCAN (LAR) | 2. A CLAY (RKM) | 3. N SIMPSON (FLI) | 3. C QUINN (UDD) |
LADIES BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. V JONES (NOR) | 2. J BROWN (SHW) | 3. C QUINN (UDD) | |
LADIES BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. C PEARSON (AND) | 2. A CLAY (RKM) | 3. C OURY (WKT) | |
LADIES BLACK PATTERNS 4TH DAN | |||
1. N TURECEK (PON) | 2. P JAAFAR (CWM) | 3. A EKEMA (HOL) | |
LADIES BLUE HEAVY | |||
1. M GIDDINGS (S-E) | 2. F SYM (WI4) | 3. J PAPAMARGARITIS (RO1) | |
LADIES BLUE LIGHT HEAVY | |||
1. A COLLINS (AUC) | 2. J REE-YANG (TIV) | 3. L DOEL (RH1) | 3. J DEWIG (WIN) |
LADIES BLUE MIDDLE | |||
1. C ABBOT (BIS) | 2. L COLLINS (L-W) | 3. K HACKING (GLW) | 3. J LEWIS (CWM) |
LADIES BLUE PATTERNS | |||
1. C ABBOTT (BIS) | 2. J REED-YANG (TIV) | 3. A MARGRIE (EPP) | |
LADIES FOOT DESTRUCTION | |||
1. C RICHARDS (CHM) | |||
LADIES GREEN HEAVY | |||
1. L MACAULAY (B-S) | 2. K LEWIS (PO2) | ||
LADIES GREEN LIGHT | |||
1. A WILLIAMS (HOL) | 2. V SULLY (NE1) | 3. N TUCKER (CUL) | |
LADIES GREEN LIGHT HEAVY | |||
1. C ROGERS (M-D) | 2. R MITCHELL (CO8) | 3. S COCKBILL (W-B) | 3. K KIMANI (LEW) |
LADIES GREEN PATTERNS | |||
1. S KEWLEY-SMITH (CRS) | 2. K WHITEMAN (HAR) | 3. L MACAULY (B-S) | |
LADIES HAND DESTRUCTION | |||
1. M BAILEY (NEW) | |||
LADIES RED HEAVY | |||
1. H ANDREWS (GLW) | 2. J GEBUER (L-W) | 3. S SHAW (RUM) | 3. B JOHNSON (RUS) |
LADIES RED LIGHT | |||
1. D HODGES (BU3) | 2. H ANDUS NORMAN (SOL) | ||
LADIES RED LIGHT HEAVY | |||
1. E CANDELAND (CHE) | 2. P GAHIR (YAR) | 3. K HAWKINS (NUL) | 3. A BROOKS (THU) |
LADIES RED PATTERNS | |||
1. E CANDELAND (WA4) | 2. H AUDUS NORMAN (SOL) | 3. S HUBBARD (MOL) | |
LADIES YELLOW HEAVY | |||
1. T CURRIE (BIS) | 2. S NIXON (KID) | 3. O KACANOVA (MI1) | |
LADIES YELLOW LIGHT HEAVY | |||
1. L WARING (OL1) | 2. M KELLY (MAG) | 3. C DIXON (KDG) | |
LADIES YELLOW MIDDLE | |||
1. L WHITTAL (BE3) | 2. S WALL (C-B) | ||
LADIES YELLOW PATTERNS | |||
1. A BYLES (BGT) | 2. J WALLACE (PON) | 3. C GRICE (CHA) | |
MENS BLACK FLY | |||
1. C EDWARDS (KIM) | 2. R RICHTER (SHE) | 3. G EDWARDS (RHI) | 3. J SO (MA2) |
MENS BLACK HEAVY | |||
1. K DOWNER (B-C) | 2. J PAYNE (RO1) | 3. G JAMES (PO3) | 3. F FLEURY ROJO (CO4) |
MENS BLACK LIGHT | |||
1. M TWINE (NEW) | 2. T OWENS-JONES (RHI) | 3. J SULLIVAN (PO8) | 3. J HURCOMBE (LIC) |
MENS BLACK LIGHT HEAVY | |||
1. J WHITE (DAV) | 2. R BARTHOLOMEW (LIC) | 3. E MARTIN (WAL) | 3. C BENSTEAD (ELY) |
MENS BLACK MIDDLE | |||
1. J REED (KIL) | 2. C BAINS (BRA) | 3. D MOFFAT (PE1) | 3. J MATCHELL (BRA) |
MENS BLACK PATTERNS 1ST DAN | |||
1. S O'NIEL (TEI) | 2. L GRIFFIN (PO2) | 3. T OWENS-JONES (RHI) | |
MENS BLACK PATTERNS 2ND/3RD DAN | |||
1. R WAUGH (ORM) | 2. N SHEA (K-L) | 3. M COOK (EAI) | |
MENS BLACK PATTERNS 4TH DAN | |||
1. R JONES (TAR) | 2. D SHEPPARD (HER) | 3. D SHILLABEER (SHW) | |
MENS BLACK WELTER | |||
1. G DUNLOP (IRV) | 2. J MAY (KE1) | 3. P BULL (NE1) | 3. D HAND (EDI) |
MENS BLUE HEAVY | |||
1. N ROSE (ALC) | 2. M PERZ (HAR) | 3. B ADDISON (ALC) | 3. M GROUT (PO2) |
MENS BLUE MIDDLE | |||
1. L OBERMAJER (BIR) | 2. R COUPE (MID) | 3. S BATES (WA4) | 3. S BOOKER (DAG) |
MENS BLUE PATTERNS | |||
1. M HARRISON (RUG) | 2. A BAKSH (HA1) | 3. M BARFORD (EPP) | |
MENS BLUE WELTER | |||
1. M HARRISON (RUG) | 2. G MORRIS (SHW) | 3. A SIMPSON (EA1) | 3. C EDWARDS (RH1) |
MENS FOOT DESTRUCTION | |||
1. A BROCKLEHURST (LYT) | |||
MENS GREEN HEAVY | |||
1. J LONGMAN (BR2) | 2. S BISHOP (BU3) | 3. O AZMY (BIR) | 3. A ANDRZEJEWSKI (BR7) |
MENS GREEN LIGHT | |||
1. T WILLIAMS (WA5) | 2. C WEBB (MEA) | 3. I MCGARRY (GLW) | |
MENS GREEN LIGHT HEAVY | |||
1. N MERRIDITH (BEW) | |||
MENS GREEN MIDDLE | |||
1. L WALSH (MA2) | 2. W CLAYTON (EA1) | 3. D BRIGHTON (HAR) | 3. R TROUGHTON (FER) |
MENS GREEN PATTERNS | |||
1. J KEELING (MOL) | 2. S MORGANS (FEA) | 3. M GRAY (CA4) | |
MENS GREEN WELTER | |||
1. D SMITH (SHI) | 2. M CROOK (C-B) | 3. C HAGON (GLA) | |
MENS HAND DESTRUCTION | |||
1. M MCCLAUGHLIN (HON) | |||
MENS RED HEAVY | |||
1. J BARNETT (NEP) | 2. T LEWIS (AND) | 3. J CARTWRIGHT (SOL) | 3. A HARFIELD (ELY) |
MENS RED MIDDLE | |||
1. L POWELL (HOR) | 2. P HOPPER (ERI) | 3. P ELLIS (CRS) | |
MENS RED PATTERNS | |||
1. R MANGAN (WAP) | 2. S ROBERTSON (PE2) | 3. T LEWIS (AND) | |
MENS RED WELTER | |||
1. S ROBERTSON (PE2) | 2. D YELDHAM (K-L) | 3. C MOORE (MAG) | 3. H MAJID (NO6) |
MENS YELLOW HEAVY | |||
1. B FORESTER (GL2) | 2. J MIRALAUSKAS (ERI) | 3. A PAYLER (SEL) | 3. M WALLIS (NOT) |
MENS YELLOW LIGHT | |||
1. G SINGH (CRB) | 2. U TAHIR (LAW) | 3. J WHITEMAN (HAR) | |
MENS YELLOW MIDDLE | |||
1. D SALKELD (SHE) | 2. J HUNT (THR) | 3. G WHITE (TIV) | 3. A DANIEL (SEL) |
MENS YELLOW PATTERNS | |||
1. R FARFARAKIS (P02) | 2. J WHITEMAN (HAR) | 3. B FORRESTER (GL2) | |
MENS YELLOW WELTER | |||
1. M CHIVERS (BIS) | 2. A TAWFIA (WAL) | 3. M ROBERTS (STU) |
Page last updated at 08/12/2014 20:25:31